Rüyada Yüzük Görmek

0

Rüyada Yüzük Görmek:

Bir tanıdığa yüzük satmak, o kişiyle olan ilişkinizde bir sorun yaşayacağınıza işaret edebilir.


Bir yabancıya yüzük satmak, yeni bir başlangıç yapabileceğinize veya hayatınızda yeni bir fırsat yakalayabileceğinize işaret olabilir.


Yüzüğün türüne bağlı olarak:

Altın yüzük satmak, maddi kayıp yaşayacağınıza veya önemli bir fırsatı kaçıracağınıza işaret edebilir.


Gümüş yüzük satmak, duygusal bir kayıp yaşayacağınıza veya sevdiğiniz birinden ayrılacağınıza işaret edebilir.


Nişan yüzüğü satmak, evliliğinizde sorun yaşayacağınıza veya boşanacağınıza işaret edebilir.


Yüzüğün nasıl satıldığına bağlı olarak:

Yüzüğü zorla satmak, bir şeye mecbur kalacağınıza veya istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalacağınıza işaret edebilir.


Yüzüğü isteyerek satmak, bir şeylerden vazgeçmeye veya geçmişle vedalaşmaya hazır olduğunuza işaret edebilir.


Rüyada başkasının yüzüğünü satmak daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, yaşamın kolaylaşacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına alamet ettiği söylenir.


Rüyada başkasının yüzüğünü satmak kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, muradını alacağına yorulur.


Rüyada başkasının yüzüğünü satmak herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına alamet ettiği söylenir.


 

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!