Rüyada Yılan Görmek

0

Rüyada Yılan Görmenin manası nedir? Rüyada Yılan Görünce ne olur?

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek en genel rüya yorumuyla gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine işaret eder. Şimdi bunların teker teker daha detaylı rüya tabirlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar İslami rüya tabirlerini de içermektedir.


Rüyada vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına işaret eder. Rüyada ağızdan yılan çıkması kötü süz söyleyerek bundan zarar göreceğinizin göstergesidir. Rüyada bir insan yastık veya yatağı üzerinde bir yılan öldürdüyse eşinin vefat edeceği şeklinde yorumlanmıştır.


Rüyada kişi kendi boğazından yılanın çıkıp toprağa girdiğini gördüyse bu rüya rüyayı gören kişinin ecelinin yaklaşması şeklinde yorumlanır. Rüyada yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye delalet eder. Kişinin rüyada yılanı öldürmesi yahut kesmesi düşmanına galip geleceğinin göstergesidir. Rüyada yılan oynatan birini görmek sizin dışınızda olaylara gücü yeten birinin hayatınızı etkileyecek olmasına işarettir.


Rüyada yavru yılanların suda kıvrıla kıvrıla yüzdüğünü görmek canınızı sıkan olayların psikolojinizi bozacak bir seviyeye geleceğine işaret eder. Rüyada kımıldamayan yılan görmek, bir düşmanınızın farkına varacağınıza ama onun size zarar veremeyeceği anlamına gelir.


Etiketler: rüyada Yılan ile oynadığını görmek, rüyada Yılan görmek rüya tabirleri, rüyada Yılan görmeyi yorumla, Yılan rüya tabirleri, rüyada Yılan rüya tabirleri, rüyada Yılan ettiğini görmek ne anlama gelir, rüyada Yılan görmek rüya yorumları, rüyada Yılan, rüyada Yılan görmek , rüyada yılan görmek, rüyada yılan görmek ne anlama gelir, rüyada beyaz yılan görmek ne anlama gelir, rüyada siyah yılan görmek ne anlama gelir, rüya tabirleri rüyada yılan görmek, rüyada evde yılan görmek, yilan, rüya tabirleri yılan, rüyada beyaz yılan görmek, rüya tabirleri, rüyada yılan görmek, rüya tabirleri Yılan, rüyada Yılan, rüyada Yılan rüya tabiri, rüyada Yılan görmek, rüyada Yılan yaptığını görmek, rüyada Yılan olduğunu görmek, rüyada Yılan aldığını görmek, rüyada Yılan sattığını görmek, rüyada Yılan bulduğunu görmek,

Sizde Rüyanızda yılan gördüyseniz bu konu altına yorum atabilirsiniz.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!