Rüyada Vazo Görmek

0

Rüyada vazo görmek genellikle iyi anlamda kısmet anlamına gelir. Aileye yeni katılacak bir bebek, gelin ya da damat olarak tabir edilirken öte yandan da kurulacak olan yeni, mutlu ve sıcak yuvalara işaret eder. 


Rüyada vazo görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı müjdeli bir haber almak demektir. Toprak vazo, kâr ve kazanca işaret eder. Bekâr bir kimse rüyada toprak vazo görse, evlenir. Rüyada toprak vazo görmek mutlu bir aile hayatına işaret eder.


Rüyada görülen vazo bekarlar için evlilikle tabir edilir. Rüyayı gören bekar ise sevdiği kişi ile mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına işaret eder. 


Rüya sahibi evli ise sıkıntılarının son bulacağına, huzurunun artarak mutluluğunun daimi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada vazo kırılması; aranızın açık olduğu bir kimse ile yada bir iş için bir kimse ile konuşacağınızı ifade eder.

Tarihi değeri olan kıymetli antika bir vazonun kırılması, ileri yaşlarda olan ünlü bir kişinin hastalanacağına işarettir. 


Bazı rüya yorumcularına göre rüyada vazo kırmak, yahut kırdığını görmek toplum içinde başarı sağlanacağına ve çalışmaların galibiyetine, manevi derecenin artmasına işarettir. 


Rüyada vazo düşürmek aile arasında bir huzursuzluğun çıkacağına yorumlanır.


Rüyada çini ile bezenmiş çiçekli (değişik renklerde; mavi, yeşil, kırmızı, sarı) vazo görmek; aşka ve evliliğe işarettir. Rüyada çini renkli vazo , sevinçli haber işareti olarak kabul edilir. 


Mutlu bir aile hayatına işaret eder. Vazonun içindeki suyu içtiğinizi gördüyseniz bir başkasının elinden sevgilisini alacağınız anlamına gelir.


Rüyada vazo Bekarlar için evliliktir. Evliler için ise hayırlı kısmet ve yuvada mutluluktur.


Rüyada vazo görmek, bir yakınınızdan güzel bir hediye alacağınıza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada vazo görmek, hırçın ve ahlaksiz bir kadına işarettir.


Vazo, genç kızlar, bekar kadınlar ve erkekler için evliliktir. Güzel renkli bir vazo gören iyi bir yuva kurar.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!