Rüyada Kedi Tırmalaması

0

Rüyada kedi tırmalaması nedir; karşılaşılan iş fırsatındaki vasıflara uygun olunmasına rağmen tecrübe eksikliği yüzünden işin kaybedileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve tekrar iş arama durumuna geçileceğine delalettir. Rüyada başkasını kedi tırmalaması, yaşanabilecek tartışmalardan uzak durmak gerekir. Aksi takdirde işle ilgili olarak istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalınacaktır.


Rüyada kedi tırmalaması ne demek; rakiplerin iyi giden işleri kıskanması ve kurulu düzeni bozmak için bazı kötülükler yapacaklarına, bu kötülüklerden zarar görmemek için dikkatli olmak gerektiğine, aksi halde çok zor günler geçirileceğine ve eldeki imkanların kaybedileceğine işaret edilir.


Rüyada kedi tırmalaması tabiri, çok iyi bir şekilde ilerleyen işlerin bu durumunu kıskanan ve kazanılan başarılardan rahatsız olan bir kişinin çıkaracağı söylentiler yüzünden işlerin durma noktasına geleceğine ve bu yüzden ekonomik sıkıntıların baş göstereceğine yorumlanır.


Rüyada kedi tırmalaması İslami rüya tabirleri, ortalığı karıştırmak ve işleri bozmak isteyen bir kişinin varlığına, bu kişiyle bütün ilişkilerin kesilmesi gerektiğine, eğer bu şekilde hareket edilmezse her türlü sıkıntıyla karşılaşılacağına yorulur.


Rüyada kedi sesi duymak, evli bir kimse için çocuk sahibi olmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki tüm dertlerin biteceğine ve kişinin feraha ereceğine de delalettir. Kimi zaman rüyada yavru kedi sesi duymak ise rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olan kimselere yardım edeceği ve hayır duası alacağı manasına gelmektedir. Bazen düşman ile ilişkilendirilen bu rüya, kişinin düşmanlarının planlarını öğreneceği ve önlem alacağı şeklinde de tabir edilmektedir.


Rüyada ağlayan kedi sesi duymak ne anlama gelir, kadın bir kimse için eşiyle yaşayacağı sıkıntılara veya sorunlara işaret etmektedir. Erkek bir kimse için ise görülen bu rüya hayırsız bir kadına veya iş hayatındaki başarısızlıklara delalettir. Kişinin herkesi kandıran kötü niyetli bir kimseyi hayatına alacağı ve zarara uğrayacağı şeklinde de yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olmak için diğer insanlara göre çok çalışacağına delalettir.


Rüyada kedi sesi duymak nedir; rüyada başka bir canlının kedi sesi çıkardığını duymak çocuğu olan bir kimse için uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin evladını çok katı kurallarla yetiştirdiği anlamına gelmektedir. Bazı rüya alimlerine görü görülen bu rüya kişiye hem yararı dokunan hem de zarar veren bir kimse anlamına gelmektedir.


Rüyada köpeğin kedi sesi çıkardığını duymak maddi anlamda aileden yardım görmek şeklinde de tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin ümidini kestiği bir olayın gerçekleşeceği ve kişinin sevinçten havalara uçacağı manasına da gelmektedir.


Rüyada kedi sesi duymak tabiri, rüyada farenin kedi sesi çıkardığını duymak kişinin iki yüzlü bir kadını hayatına alacağı ve tüm birikimini kaybedeceği manasına gelmektedir.


Rüyada papağandan kedi sesi duymak rüya sahibinin uzaktan gelen bir haberle hem mutlu olacağı hem de üzüleceği şeklinde yorumlanan bu rüya, kişinin hayatında çok fazla değişiklik olacağına delalettir.


Rüyada kedi sesi duymak islami rüya tabirleri, rüya sahibinin çok temiz insanlarla karşılaşıp onlardan yeni bilgiler öğreneceği ve ilim sahibi olacağına delalettir.


Rüyada kedi sesi duymak ne demek; hanede huzur ve mutluluk olacağı manasına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaptığı hatalar yüzünden vicdan azabı çekeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.


Rüyada Kediyi Kesmek Görmek

Bu rüya adil olmaya veya dünyanın dengesinin bozulacağına delalet eder. Bazen de düşmanlara üstün gelmeye delalettir.


Bazı kimselere göre kedi, çocuğunu eğitme konusunda çok azimli bir anneye delalet eder. 


Rüyada kediyi kestiğini, öldürdüğünü ya da yakaladığını gören kimse, hırsızı yakalayacağınıza ve hırsıza üstün geleceğinize delalet eder. 


Kedinin etinden veya yağından aldığını görmek: Kedinin etinden veya yağından aldığını gören kimse çalıntı olan bir maldan kendisine de alır.


Kedi ile mücadele ettiğini ve kedinin tırmaladığını, ısırdığını görmek: Rüyada kedi ile mücadele ettiğini ve kedinin tırmaladığını, ısırdığını gören kişi uzun sürecek bir rahatsızlığa yakalanmaya delalet eder. Sonra rüya sahibi o hastalıktan kurtulacak veya o kişi şiddetli bir üzüntüye maruz kalır. Allah (C.C) ‘ onu o sıkıntıdan kurtarır ve refaha çıkar.


Kedi ile münakaşa edip mağlup olduğunu görmek: Bir kimse rüyasında kedi ile münakaşa eder ve mağlup olursa hastalık ve kederini biran önce üstünden atar. Ama rüyada kedi kaybolursa sıkıntıları ve hastalığı çoğalır.


Kedinin zarar vermesi veya kanını akıtmasını görmek: Rüyada kedinin zarar vermesi veya kanını akıtması, düşmanınızın aleni olmasına delalet eder.


Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin ihmalkârlığını göstermektedir. Kişinin sevdiği insanları ihmal ettiği ve onlara yeteri kadar ilgi göstermediği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin yardıma muhtaç olan birine yardım eli uzatarak o kişini mutlu olmasını sağlayacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.


Rüyada kedi yavrusu sevmek ise rüya sahibinin çocuk özlemini ortaya çıkarmaktadır. Bazen de rüyayı gören kişinin maddi anlamda kayıp yaşayacağına, ancak kısa sürede bu kaybı telafi edeceğine yorumlanmaktadır.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!