Rüyada Kedi Görmek

0

 Rüyada Kedi Görmek çeşitli anlamları vardır. Rüyada kedi, rüya tabirleri, rüya yorumlarına aşağıda okuyabilirsiniz.

Kedi

Rüyada görülen kedi genellikle bir hizmetçi, hilekâr veya hırsız olarak yorumlanır.


Rüyada kedi kovalamak ne anlama gelir, anne baba olma konusunda adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya kavuşulacağına delalet eder. Sosyal hayat içerisinde ya da iş hayatı içerisinde yaşanabilecek olaylara karşı aile büyüklerinden nasihatler almaya ve bu nasihatler sayesinde kötü durumlara düşmekten kurtulmaya alamettir.


Rüyada kedi kovalamak ne demek; “Bir nasihat bin musibetten iyidir” deyimini haklı çıkaracak bir davranış sergilenmesi sayesinde hem herkesin desteğinin alınacağı hem de kötü bir kararın eşiğinden dönüleceği şeklinde yorumlanır.


Rüyada kedi kovalamak tabiri, kişinin geçmişinde yaşadığı bir olayı tekrar hatırlayacağına ya da geçmişteki bir tanıdığı ile tekrar bir araya geleceğine rivayet edilir.  Hane halkından destek alıp bir işe girmeye ve bu işte iyi bir noktaya gelmeye delalettir.


Rüyada kedi kovalamak İslami rüya tabirleri, ömrün uzamasına, sağlık ve sıhhatin iyiye gitmesine ve güzel ve refah içinde bir hayat sürülmesine alamettir. Aile içerisinde birlik ve beraberlik yaşanacağına ve her zaman mutlu olunacağına işaret eder.

Kedi rüyayı gören kişinin etrafında dolaşıyorsa, bu kişiye hem zararı hem de faydası dokunan bir kişiyi işaret eder.

Rüyada kedi ısırması veya tırmalaması, rüya sahibinin hastalanacağına işaret eder.

Rüyada kedi sattığını gören kişi malını infak edebilir.

Kedi olduğunu gören kişi hırsızlık ve kendisinde hayır olmayan şeylerle geçimini sağlar.

Rüyada kedi ile mücadele ettiğini ve kedinin kendisini tırmaladığını veya ısırdığını gören kimse etkisi uzun sürecek olan bir hastalığa yakalanır.

Rüyada kedi kovalamak nedir; rüya sahibinin, ailesini el üstünde tutacağına ve her daim sevip sayacağına rivayettir. Aile büyüklerinin kadir kıymetinin bilineceğine işaret eder. Güzel hatıraların canlanması anlamına da gelir.

Rüyada kedi görmek, sevgi, aidiyet, hırs, çalışkanlık gibi farklı anlamlara gelebilir.

 Rüyada kedi görmek, ev halkından bir kimseye, çocuklara, ailenize veya yakın çevreye işaret edebilir.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!