Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

0

Rüyada kadın kadına sevişmek, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi daha önce hiç yaşamadığı bir hayat yaşayacaktır. Ancak dünya nimetlerinden bu kadar yaralanırken manevi dünyasındaki kötülükler rüya sahibinin hayatını olumsuz etkileyecektir. Maddiyata verdiği önemi manevi hayatına vermemesi onun zenginliğine gölge düşürecektir. Kazandığı paranın haram olması, yaptığı davranışların günah olması gibi doğruluktan uzak davranışları rüya sahibinin hayatının kötülemesine neden olacaktır.


Rüyada Kadın Kadına Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada Kadın kadına cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, kocası tarafından aldatılır. Uzun bir süre bunun farkına varamayacak ancak fark ettiğinde büyük tartışmalar yaşanacaktır. Rüya sahibi kocası ile boşanacak ve çevresinde adından pek hoş konuşulmayacaktır. Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye giren kişiler gören kimse, zengin olur.


Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, aileye karşı gelineceğine delalet eder. Rüya sahibi ailesi ile ciddi tartışmalar yaşayacak ve yaptığı hataların açıklamasını yapamayacaktır. Bundan dolayı ailesinden büyük bir tepki görecektir. Hatasını telafi edemeyeceği için onlara kendisini affettirmek için çabalayacaktır.


Rüyada Sevişmek

Rüyada seviştiğini gören kimse, gerçek yaşantısında çok güvendiği, dostu olarak gördüğü birisinden düşmanlık görecektir. O kişi rüya sahibine bir tuzak kuracak ve zarar verecektir. Rüyada eşi ile seviştiğini görmek, hayra işaret eder. Güzel, müjdeli haberler alınacaktır. Ancak tanımadığı biri ile seviştiğini görmek, iş hayatında ortaklarla yaşanılacak sorunlara yorumlanır.


Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, maddi kaygıların son bulması anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntıların günlerin ardından rahata kavuşacak ve huzuru bulacaktır. Borçlarını kapatacak ancak kimseye de borç vermeyecek. Rüya sahibi itibar sahibi olur ve parası ile bir çok yatırım yapıp servetine servet katar. Fakat rüya sahibinin kibirli olması, kendisine çok fazla güvenmesi ona yaşantısında bazı zorlukları gösterebilir.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!