Rüyada Fıstık Yemek

0

Rüyada fıstık yemek, bu rüyayı gören kişinin, çok uzun süreden beri içinde bulunduğu ve ün sahibi olduğu iş hayatında çok fazla zorluk çekmeden ve neredeyse hiç sıkıntı çekmeden büyük kazançlar elde edeceğine; bu kazançları daha da değerlendirip yeni kazanç kapıları açacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder.


Rüyada Kabuklu Fıstık Yemek

Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük sıkıntılar çekerek, ağır işler yaparak ve çok büyük çabalar göstererek elde ettiği, hatta rüya sahibinin hastalanmasına ve sıkıntılı durumlara düşmesine neden olan bir kazancı elde edeceğine ancak  bu kazancın pek hayır getirmeyeceğine delalet eder. Fakat bazı rüya tabirlerinde tam aksi yönde bir açıklama yapıldığı da görülmüştür Bu açıklamaya göre, rüyayı gören kişi çok büyük hayırlara vesile olacak ve helal rızık kazanacaktır.


Rüyada Fıstık Yediğini Görmek

Bu rüyanın yorumuna göre, rüya sahibi yaptığı işin ustası, çok uzun süredir güvenilir birisi olduğu ya da büyük bir üne sahip olduğu için büyük bir zahmete girmeden ve sıkıntı çekmeden büyük paralar kazanacaktır.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!