Rüyada Film İzlemek

0
Rüyada film izlemek, 
gıybetle dolu bir hayata işaret eder. Bu kişinin arkasından konuşan çok sayıda akrabası ve tanıdığı olduğuna ve birçok işinin rast gitmemesinde, kısmetlerinin azalmasında nazar olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görmek, o kişinin hayatından memnun olmadığını ve hayal aleminde yaşadığını gösterir. Rüya sahibi, başkalarının yaşamına ve rahatına imrenen, kendi hedefleri için çaba göstermeyen, melankolik bir kişidir. Rüyasında film izleyen kişi, kendi yaşamıyla alakalı karar alamaz ve daima başkaları tarafından yönlendirilir.

Rüyada Filmde Oynadığını Görmek


Rüyasında kendisini bir filmde oynarken gören kişinin evinde bizzat kendisinin neden olacağı büyük bir tartışma olacak demektir. Bu şekilde bir rüya gören kişi, büyük bir suç işlemiş olmakla suçlanır ya da hakim karşısına çıkmak durumunda kalacağı bir suç işler. Bu kişi, kendisine yardımcı olacak kimse bulamayabilir, günlerini yalancı ve acımasız insanlarla birlikte geçirmek zorunda kalabilir.


Rüyada Sinemada Film İzlemek


Eğer rüyanızda bir sinemada film izliyorsanız, bu rüya büyük bir sürpriz yaşayacağınızı ve yaşamınızın bir anda değişeceğini gösterir. Rüya sahibi çevresindekilerin imreneceği ve kıskançlıkla bakacağı bir yaşama sahip olacaktır. Bu rüya, hayatın değişmesine neden olacak kadar büyük bir şans ya da fırsat anlamındadır. Ayrıca, kişinin başına bir talih kuşu konacağına delalet eder. Hem konum, hem unvan, hem de maddi anlamda çok ama çok büyük bir şansı ifade eder.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!