Rüyada fare

1

Rüyada fare görmek ne anlama gelir? Rüyada Fare Görmek

Fare ikiyüzlü ve içten Pazarlıklı zararlı kadın ya da erkeğe işarettir. Rüyada fare görülmesi, farenin görülüş şekline göre değişkenlik gösterir. Fare yavrusu ise karakter bakımından zayıf kadınları temsil eder.


Rüyada çok sayıda fare görülmüşse, kişinin uzun yaşayacağı anlamı çıkarılır. Rüyada fare ile oynanıyorsa ahret görevlerinin unutulup, dünyevî zevklere dalınması anlamı çıkarılır.


Farenin hane içerisine girerken görülmesi, ahlâk bakımından zayıf olan bir kadınla münasebete girileceği anlamına gelir. Rüyasında fare yakalayan kişi ahlâksız ve kötü huylu bir kadınla evlenecek demektir.

Kişi rüyasında herhangi bir uzvundan fare çıktığını görürse, erkek çocuğu olacak demektir.

Fare yatakta görülmüşse kişi zina tehlikesine düşecek demektir.


Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare görmek birçok tabirde kötü olarak yorumlanır. Ancak fare ölüsü görmek tam tersine iyi olarak yorumlanır. Rüyada fare ölüsü görmek, kişinin düşmanlarına galip geleceğine işaret eder. Fare rüya yorumlarında; hain, düzenbaz, eliyle ve diliyle insanlara zarar veren kişileri temsil eder. Fare ölüsü ise bu tür kişilerin etkisizi ve zararsız olması anlamına gelir.


Rüyada Fare Eti Yemek

Rüyasında fare eti yiyen kişi haram mal veya paraya kavuşur. Bir başka yorumda ise kendisine kötü karakterli birisi tarafından mal ya da para yardımında bulunulur.


Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duyan kişi tehlikede demektir. Rüya bir anlamada kişiye uyarı mahiyetindedir. Rüyayı gören kişinin, aldığı kararlarda ya da birlikte olduğu kişilerde dikkatli davranması gerekir.

Yorum Gönder

1Yorumlar

  1. farelerden çok korkarım, hepte rüyamda çıkar. :((

    YanıtlaSil
Yorum Gönder

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!