Rüyada Fare yakalamak

0

Rüyada fare yakalamak; ümitsizliğe düşmüş kişinin endişelerinden arınacağına, kendisine zararı dokunan gizli düşmanlarını deşifre edeceğine, bir olayın yaşanmasının ardından kısmetlerinizin açılacağına işaret sayılır. Rüyada görülen fare; çoğu kez zayıf fakat hilekâr bir düşmana da göstergedir. Rüyada yakalanan fare, gizli bir düşmanınızı alt edeceğiniz şeklinde de açıklanır.


Rüyada Kapanda Fare Yakalamak

Rüyasında kişinin kapanda bir fare yakaladığını görmesi; o kişinin yalan ve kandırmacalar ile bir kadını kendisine bağlamasına ve onu zapt altına alacağına yorumlanır. Yine rüyada fare avlamak veya yatakta fare görmek de kötü huylu bir kadınla bir erkeğin ilişki kurmasına tabir edilir.


Rüyada Sokakta Fare Yakalamak

Rüyada evde fare yakaladığınızı görmeniz haneye yakın birileri ile menfaat ve fikir çatışmaları yaşayacağınıza, dışarıda, sokakta fare yakaladığınızı görmeniz ise toplum huzurunu bozan, sevimsiz bir durum yaşanacağına ve dışlanan bir kişi ile tartışma yaşayacağınıza işaret olarak yorumlanır.


Rüyada Fare Görmek

İslami tabirlerin çoğunda fare görmek; ahlaksız, fesat bir kadına, hırsıza, sinsi kişilere, uğursuzluğa ve işlerin kötü gideceğine yorumlanır. Rüyada kuyruksuz fare görmek, kötü karakterli kadındır. Rüyada evde birden fazla görülen fareler ise bereket, bol yeme içme, ucuzluk ile tabir olunur. Fakat rüyada görülen fareler bir şeye zarar veriyor ise hane sahibinin işlerinde, ömründe, parasında ve malında eksiklik olur.

Rüyada fare yakalamak, 

genel olarak insanın bilinçaltına yerleşen, onu rahatsız eden endişeleri ve korkularını sembolize eder. Kişinin kendi dünyasında yaşadığı problemleri, çevresinden göremediği güveni ve sevgi eksikliğini gidermek için saldırıya geçme eğiliminde olduğunu gösterir.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!