Rüyada Çıplaklık Görmek

0

Rüyada Çıplaklık Görmek ne anlama gelir?

Rüyada çıplaklık, iç yüzünün selametine yorumlanır. Bazen da insana pişmanlık verecek şeye yorumlanır. Bir kimse rüyada elbiselerini çıkardığını görse, o kimse için zahirde öğüt verip dost görünen ve düşmanlığım gizleyen bir düşmanı olduğunu anlar. Rüyada bir mecliste çıplak olduğunu gören kimse rezil ve rüsva olur. Bir yerde tek başına çıplak olduğunu görse, o kimsenin düşmanı onun bir hatasını araştırır. Ancak maksadına kavuşamaz.


Bazı yorumculara göre rüyada çıplak olmak, çapkın olmaya yorumlanır. Bir kadının rüyada siyah bir elbiseden soyunup çıplak kaldığını görmesi, karanlıktan sonra aydınlığa kavuşmaya yorumlanır. Kadının çıplak olması evinden ayrılmasıdır.


Hasta olan bir kimse, sarı renkli bir elbisesinden soyunduğunu görse, o kimsenin iyileşmesine yorumlanır. Eğer soyunduğu elbise kirli olursa, o kimse kederden kurtulur. Bazı yorumcular, çıplak olmak ithamdan kurtulmaya yorumlanır, dediler. Ölmüş bir kimse rüyada çıplak ve avret mahali örtülü olduğu halde görülse, ölü olan o şahıs dünyadan sevapsız gittiği halde cennetin nimetleriyle nimetleneceğine yorumlanır.


Üzüntülü bir kimse, rüyada çıplak görülse, o kimse üzüntü ve kederinden kurtulur.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!