Rüyada Çizme Görmek

0

Rüyada Çizme Görmek, anlamı nedir?

Rüyada çizme görmek, bir seyahat, bir sefer için yolcu­luğa işaret ettiği gibi, zahmet ve zorluğa da işaret eder şeklinde yorumlanır. Bu işaretlere göre, bir kimse rüyasında bir çizme görse veya ayağına çizme giydiğini görse, bu onun, mutlak bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Bu yolculuk, bir gezi, bir seyahat, herhangi bir iş için sefere çıkmak da dahildir. Yorum aynıdır.

Rüyada çizme görmek, bazen de evliliğe işarettir. Bekar bir kimse, böyle bir rüya görse, bu onun pek yakında evleneceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada çizme görmek, bazen de makam ve mevkii yükselmesine işarettir. Bu rüyayı görenin mevki ve makamının yükseleceğine işarettir.


Rüyada siyah renkli bir çizme görmek, hayra ve iyiliğe işarettir. Rüyada görülen sarı ve kahverengi rengindeki çizme iyi değildir. Bu rüya üzüntü ve kedere işaret eder denmiştir. (Geniş yorum için ayakkabı maddesine bakınız.)

Rüyada çizme görmek, kadın ve erkek için evlenmeye ve yolculuğa çıkmaya işaret olarak yorumlanır. Çizme giymek çizmenin konçu uzun ve kalın ise yokluluğa, kısa konçlu ve ince ise evliliğe işarettir.

Rüyada çizme görmek, hanıma veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye işârettir.

Bir adamın rüyada çizme görmesi, yolculuğa veya yüksek bir rütbeye işârettir.

Bekâr birisinin rüyada çizme görmesi, evlenmesine işârettir.

Hanıma veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye yorumlanır.

          

Etiketler : rüyada ayağında çizme görmek, rüyada ayağında çizme olduğunu görmek, rüyada çizme giydiğini görmek, rüyada çizme giymek, rüyada çizme görmek, rüyada kahverengi çizme görmek, rüyada kısa konçlu çizme görmek, rüyada sarı çizme görmek, rüyada siyah bir çizme görmek, rüyada siyah renkli çizme görmek, rüyada uzun konçlu çizme görmek

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!