Rüyada Balık Görmek

0

Rüyada balık görmek genel olarak hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmek en çok kısmetlerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkler balık sembolüyle rüyanızda size görünürler. Balık görülen rüyalar en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır.

Balık

Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.

Danyal (A.S)’a göre balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.


Rüyada Balık Yakalamak

Rüyada balık yakalamak birçok kaynağa göre kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında balık yakaladığını gören kişinin nasibi artar ve ayağına büyük bir fırsat gelir. Hiç ummadığı bir yerden, beklemediği bir zamanda karşısına çıkan bu fırsat o kişi için oldukça hayırlıdır. Rüyada yakalanan balığın boyutu ne kadar büyük ise kendisinin karşısına çıkacak olan fırsatta değer açısından o kadar büyük olacaktır.


Rüyada Balık Yakalamanın Alternatif Yorumları

Rüyada  balık yakaladığını gören kişi iyi haberlerle karşılaşır. Bu rüya kısa bir süre içerisinde iyi bir haber alınacağının işaretidir. Rüya sahibini fazlasıyla sevindirecek olan bu rüyanın sonucunda kişi iyi bir gelişme ile karşılaşır. Eğer bekarsa ve evlenmek istiyorsa niyeti olur. Eğer işsizce yakınlarından birinin vasıtası ile memnun kalacağı bir işe başlar.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek de hayırlı rüyalardan biridir. Rüyasında balık yediğini gören kişinin işler yolunda gitmeye başlar ve evinin bereketi artar. Evinde hiçbir eksiği kalmayacak olan rüya sahibi bir süre sonra varlıklı hale gelir ve sahip olduğu her şey helal para ile elde edilmiştir.

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Eğer rüyada çiğ balığın yendiği görülüyorsa bu bir başkasının hakkını yemek olarak yorumlanır. Rüya sahibi farkında olarak ya da olmayarak birinin hakkını yer. Bu çoğu zaman yeni bir işe gireceği anda yüksek makamlardan destek alarak işlerini halletme anlamına da gelir. Rüya sahibin hayatında güzel gelişmeler yaşanır, ancak bu gelişmeler haksızlıkla elde edilen durumlardır.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!