Rüyada Amcasının Elini Öpmek

1

Rüyada Amcasını Görmek

Rüyada amcasını görmek özünde rüyayı gören kişiye bir tür telkin biçiminde olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi rüya aracılığı ile iletilmek istenen mesaj şudur: Yaşadığı sorun ve sıkıntılı dönemlerde ailesi dışında kimseye güvenmemesi gerektiği, yaşadığı güçlükleri aşmak için aile büyüklerine danışması gerektiği, daha mutlu, daha başarılı, daha huzurlu olabilme adına mutlaka birilerinden destek alması ve destek alacağı kişilerin mutlaka ailesinden birisi olması gerektiği biçiminde yorumlanır.


Rüyada Amcasının Elini Öpmek

Kişi eğer rüyasında amcasının elini öptüğünü görür ise bu rüyayı gören kişi, kendisi için uğurlu gelecek kişiler ile adım atacağına, kendisine olan özgüveninin artacağı gibi, şans, kazanç, kısmet, şöhret gibi tüm dileklerinin gerçek olacağına işaret eden ve her anlamda olumlu olarak adlandırılan bir rüyadır.


Rüyada Amcasını Öldürmek

Kişi eğer rüyasında amcasını öldürdüğünü görür ise o zaman gerçek yaşamında bu tam tersine yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, rüyanın tam tersine başta amcası olmak üzere tüm yakınları ile dostane bir biçimde geçinir, aralarında hiçbir husumet yaşanmaz, her şey gönlünce gider. Yani hayra yorumlanan bir rüyadır.


Rüyada Amcasını Ölmüş Görmek

Kişi kendisini rüyada amcasını ölmüş olarak görürse bu da rüyanın tersine yorumlanacak bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, sevdikleri ile uzun ve mutlu bir ömür geçirir. Ailesinde huzur ve sağlık, sıhhat bulur.

Yorum Gönder

1Yorumlar

  1. amcamı hiç sevmiyorum, ama sürekli rüyama geliyor, hayırdır inş

    YanıtlaSil
Yorum Gönder

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!