Rüyada Ağrıyan Dişi Çektirmek

0

Rüyada diş düşmesi ne anlama gelir?

Bu rüya, kişinin yaşamında bir tür kayba, zayıflığa veya kontrolünü kaybetme hissine işaret edebilir1. Dişler genellikle kişinin gücü, kendine güveni ve özgüveniyle ilişkilendirilir.

Bazı yorumcular rüyayı uğursuzluk olarak bazıları ise daha uzun yaşam olarak değerlendirir2. Rüyada diş düşmesi ile ilgili farklı yorumlar, düşen dişin kime ait olduğu, hangi dişin düştüğü ve dişin durumuna göre değişir.


Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek gibi bir acı, rüyadaki ağrının görüldüğü her yere bağlı sıkıntıdır. Rüyada diş ağrısı vücudun belli bir kısmı ile ilgili enerjiyi nereye geri çektiğimizi gösterir. Bir diş ağrısı, bilinçli olarak farkında olabilmeniz için yeterince akut olmayan vücuttaki bir problemi de gösterebilir. Vücudunuzun belki de bir kısmı gerçekten hasta, ya da rüyalarınız bedeninizi sembolik olarak kullanıyor olabilir.


Rüyada Çürük Diş Ağrısı Çekmek

Diş ağrısı rüyası, yanlış bir şey yaptığınıza dair bir uyarı olabilir veya vicdanınızın kabul edemeyeceği bir deneyiminize işaret edebilir. Rüyanızda diş ağrısı olması, diğer insanlar yüzünden bir miktar zarar göreceğinizi de gösterir. Rüyada diş ağrısı bazı rüya yorumcularına göre tatsız dönemden sonra evinize sevinç ve mutluluk getirecektir.


Rüyada Diş Ağrısı ile Doktora Gitmek

Kaynağı belli bir ağrı, öngörülebilir sonuçları gösterir. Rüyanızda diş ağrısı çektiğinizi hissederek doktora gittiğinizi görmeniz, öncelikle sağlık konusunda endişeleriniz olduğuna işarettir. Ayrıca sizi zorlayan, çıkmaza düştüğünüz, size acı veren bir olay veya durum karşısında farkında olduğunuz bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.


Rüyada Ağrıyan Dişi Çektirmek

Özellikle Asya ve bazı Afrika kültürlerinde rüyada diş kaybı; genellikle bir aile bireyinin ölümünü tasvir eder. Azı dişleri aile büyüklerini, ön dişler anne, babayı ve diğer dişlerde aile yakınlarını ifade eder. Dolayısı ile rüyada ağrıyan dişiniz; gerçekle bağlantılı olarak ailenizden birinin veya çok yakınınızın başının dertte olduğunu veya sağlık sorunları yaşadığına işaret olabilir.


Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Ok, Go it!) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Ok, Go it!